Пошук по сайту

Література  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Розклад проведення державної підсумкової атестації учнів 12-х класів

Розклад проведення державної підсумкової атестації учнів 12-х класів





ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор Харківської вечірньої (змінної)

школи ІІ-ІІІ ступенів № 16 Харківської

міської ради Харківської області

____________ Н.І.Кузьменко


РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації учнів 12-х класів

за курс повної загальної середньої освіти

Харківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області

у 2012/2013 навчальному році


Клас

Дата

проведення

ДПА


Час

початку

ДПА

Кабінет,

у якому

проводиться

ДПА

Назва предмета

Склад комісії

Який предмет

викладає вчитель

12-А


23.05.2013

9.00

Актова зала

Історія України (письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Лепеха Л.І.

учитель: Радченко В.А.


англійська мова


історія

світова література

12-А

27.05.2013

9.00

Актова зала

Українська мова (переказ)


Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Бондарєва Г.Д.

учитель: Гамова Р.В.


англійська мова


українська мова

світова література

12-А

29.05.2013

9.00

Актова зала

Математика (інтегрований іспит з алгебри та початків аналізу і геометрії)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Селюкова М.Ю.

учитель: Гамова Р.В.


англійська мова


математика

світова література

12-Б


23.05.21013

9.00

Актова зала

Історія України (письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Лепеха Л.І.

учитель: Щербак Т.О.


англійська мова


історія

біологія

12-Б

27.05.2013

9.00

Актова зала

Українська мова (переказ)


Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Бондарєва Г.Д.

учитель: Радченко В.А.


англійська мова


українська мова

світова література

12-Б

29.05.2013

9.00

Актова зала

Математика (інтегрований іспит з алгебри та початків аналізу і геометрії)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Валах А.В.

учитель: Жилюк Л.Ф.


англійська мова


математика

хімія

12-В


23.05.21013

9.00

Актова зала

Історія України (письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Лепеха Л.І.

учитель: Бондарєва Г.Д.


англійська мова


історія

українська література

12-В

27.05.2013

9.00

Актова зала

Українська мова (переказ)


Голова: Кузьменко Н.І.,

директор

Члени комісії:

учитель: Бондарєва Г.Д.

учитель: Баканьова Н.В.


англійська мова


українська мова

світова література

12-В

29.05.2013

9.00

Актова зала

Математика (інтегрований іспит з алгебри та початків аналізу і геометрії)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Валах А.В.

учитель: Бондарєва Г.Д.

англійська мова


математика

українська мова



ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор Харківської вечірньої (змінної)

школи ІІ-ІІІ ступенів № 16 Харківської

міської ради Харківської області

____________ Н.І.Кузьменко


РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації учнів-екстернів

за курс повної загальної середньої освіти

Харківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області

у 2012/2013 навчальному році


Клас

Дата

проведення

ДПА


Час

початку

ДПА

Кабінет,

у якому

проводиться

ДПА

Назва предмета

Склад комісії

Який предмет викладає вчитель

Екстернат

23.05.2013

9.00

Актова зала

Історія України (письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Лепеха Л.І.

учитель: Кузьменко Д.І.


англійська мова


історія

правознавство

Екстернат

27.05.2013

9.00

Актова зала

Українська мова (переказ)


Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Бондарєва Г.Д.

учитель: Лемешева Н.В.

англійська мова


українська мова

інформатика

Екстернат

29.05.2013

9.00

Актова зала

Математика (інтегрований іспит з алгебри та початків аналізу і геометрії)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Лемешева Н.В.

учитель: Радченко В.А.

англійська мова


математика

світова література



ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор Харківської вечірньої (змінної)

школи ІІ-ІІІ ступенів № 16 Харківської

міської ради Харківської області

____________ Н.І.Кузьменко

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів

за курс базової загальної середньої освіти

Харківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області

у 2012/2013 навчальному році


Клас

Дата

проведення

ДПА


Час

початку

ДПА

Кабінет, у

якому

проводиться

ДПА

Назва предмета

Склад комісії

Який

предмет викладає

вчитель

9-А


28.05.2013

9.00

Актова зала

Математика

(алгебра та геометрія)

(письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Селюкова М.Ю.

учитель: Баканьова Н.В.

англійська мова


математика

світова література

9-А

31.05.2013

9.00

Актова зала

Українська мова (диктант)


Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Баканьова Н.В.

учитель: Гамова Р.В.

англійська мова


українська мова

світова література

9-А

03.06.2013

9.00

Актова зала

Географія (письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Кузьменко Д.І.

учитель: Баканьова Н.В.


англійська мова


географія

світова література

9-А

06.06.2013

9.00

Актова зала

Біологія (письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Жилюк Л.Ф.

учитель: Баканьова Н.В.


англійська мова


біологія

світова література

9-А

І

група

10.06.2013

9.00

Актова зала

Іноземна мова (англійська)

(усно, письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Кузьменко Д.І.

учитель: Баканьова Н.В.


англійська мова


англійська мова

світова література

9-А

ІІ група

10.06.2013

14.00

Актова зала

Іноземна мова (англійська)

(усно, письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Кузьменко Д.І.

учитель: Баканьова Н.В.


англійська мова


англійська мова

світова література

9-Б


28.05.2013

9.00

Навчальна кімната

Математика

(алгебра та геометрія)

(письмово)

Голова: Валах А.В.,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

учитель: Лемешева Н.В.

учитель: Радченко В.А.

математика

математика

світова література

9-Б

31.05.2013

9.00

Навчальна кімната

Українська мова (диктант)


Голова: Валах А.В.,

заступник директора з навчально-виховної роботи
Члени комісії:

учитель: Бондарєва Г.Д.

учитель: Радченко В.А.

математика

українська мова

світова література

9-Б

03.06.2013

9.00

Навчальна кімната

Географія (письмово)

Голова: Валах А.В.,

заступник директора з навчально-виховної роботи
Члени комісії:

учитель: Жилюк Л.Ф.

учитель: Радченко В.А.

математика

географія

світова література

9-Б

06.06.2013

9.00

Навчальна кімната

Біологія (письмово)

Голова: Селюкова М.Ю.,

методист школи
Члени комісії:

учитель: Щербак Т.О.

учитель: Радченко В.А.


математика


біологія

світова література

9-Б

10.06.2013

9.00

Навчальна кімната

Іноземна мова (англійська)

(усно, письмово)

Голова: Селюкова М.Ю.,

методист школи
Члени комісії:

учитель: Радченко В.А.

учитель: Лемешева Н.В.

математика


англійська мова

інформатика

9-В


28.05.2013

9.00

Навчальна кімната

Математика

(алгебра та геометрія)

(письмово)

Голова: Валах А.В.,

заступник директора з навчально-виховної роботи
Члени комісії:

учитель: Куртова О.Я.

учитель: Жилюк Л.Ф.

математика

математика

хімія

9-В

31.05.2013

9.00

Навчальна кімната

Українська мова (диктант)


Голова: Валах А.В.,

заступник директора з навчально-виховної роботи
Члени комісії:

учитель: Провозьон В.Г.

учитель: Лепеха Л.І.

математика

українська мова

історія

9-В

03.06.2013

9.00

Навчальна кімната

Географія (письмово)

Голова: Валах А.В.,

заступник директора з навчально-виховної роботи
Члени комісії:

учитель: Жилюк Л.Ф.

учитель: Лемешева Н.В.


математика

географія

математика

9-В

06.06.2013

9.00

Навчальна кімната

Біологія (письмово)

Голова: Селюкова М.Ю.,

методист школи
Члени комісії:

учитель: Щербак Т.О.

учитель: Лемешева Н.В.

математика


біологія

інформатика

9-В

10.06.2013

14.00

Навчальна кімната

Іноземна мова (англійська)

(усно, письмово)

Голова: Селюкова М.Ю.,

методист школи
Члени комісії:

учитель: Радченко В.А.

учитель: Бондарєва Г.Д.

математика


англійська мова

українська мова


ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор Харківської вечірньої (змінної)

школи ІІ-ІІІ ступенів № 16 Харківської

міської ради Харківської області

____________ Н.І.Кузьменко


РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації учнів-екстернів

за курс базової загальної середньої освіти

Харківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області

у 2012/2013 навчальному році


Клас

Дата

проведення

ДПА


Час

початку

ДПА

Кабінет, у

якому

проводиться

ДПА

Назва предмета

Склад комісії

Який

предмет викладає

вчитель

Екстернат

28.05.2013

9.00

Актова зала

Математика

(алгебра та геометрія)

(письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Селюкова М.Ю.

учитель: Щербак Т.О.

англійська мова


математика

хімія

Екстернат

31.05.2013

9.00

Актова зала

Українська мова (диктант)


Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Баканьова Н.В.

учитель: Щербак Т.О.

англійська мова


українська мова

хімія

Екстернат

03.06.2013

9.00

Актова зала

Географія (письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Кузьменко Д.І.

учитель: Лепеха Л.І.

англійська мова


географія

історія

Екстернат

06.06.2013

9.00

Актова зала

Біологія (письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Жилюк Л.Ф.

учитель: Бондарєва Г.Д.

англійська мова


біологія

українська література

Екстернат

10.06.2013

9.00

Актова зала

Іноземна мова (англійська)

(усно, письмово)

Голова: Кузьменко Н.І.,

директор
Члени комісії:

учитель: Кузьменко Д.І.

учитель: Лепеха Л.І.

англійська мова


англійська мова

історія

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Розклад проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області

Розклад проведення державної підсумкової атестації учнів 11-а класу
Харківського навчально-виховного комплексу №15 Харківської міської ради Харківської області

Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх...
Он україни), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за №157/26602, надсилаємо орієнтовні вимоги до проведення...

Протокол
Про організацію І проведення державної підсумкової атестації учнів 9,11 класів,вивчення нормативних документів про закінчення навчального...

Збірники завдань для державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх...
Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською...

Фастівська зош І-ІІІ ступенів №5 нака з “ 13
Про закінчення 2013/2014 навчального року та проведення державної підсумкової атестації

Назви посібників для проведення дпа та час проведення
Атестація проводиться за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх...

Додаток 2 до наказу Міністерства освіти І науки України
«Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас»

Методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації...
Атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної...

Розклад занять учнів 5-10 класів на 2017/2018 навчальний рік



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




l.ocvita.com.ua
Головна сторінка