Пошук по сайту

Література  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Університет «Україна» провів профорієнтаційний захід у Маріїнському парку

Університет «Україна» провів профорієнтаційний захід у Маріїнському парку

Університет «Україна» провів профорієнтаційний захід у Маріїнському парку
21 травня 2016 року
21 травня 2016 року в Маріїнському парку, що у Києві, відбувся справжній День Університету «Україна».

Заходи, які складали День Університету «Україна», були розраховані на широке коло учасників. Діти і дорослі могли спробувати себе в різноманітних іграх та вікторинах, абітурієнти – відвідати виїзну Приймальну комісію Університету «Україна» й отримати 5% знижку на навчання у нашому ВНЗ.

Кульмінацією цього яскравого дня став гала-концерт переможців та гостей фестивалю «Університетське літо». Фестиваль – традиційний щорічний огляд-конкурс художньої самодіяльності та творчості студентів і викладачів Університету «Україна». Його мета – виявлення й підтримка талановитої студентської молоді, надання їй можливості реалізації власного творчого потенціалу, сприяння популяризації кращих зразків українського сучасного мистецтва, виховання патріотизму та формування духовності молодого покоління українців.

Засновник та організатор фестивалю «Університетське літо» – Університет «Україна». Інформаційні партнери: газета Верховної Ради України «Голос України», всеукраїнський культурологічний тижневик «Слово Просвіти», загальнодержавна українська щотижнева газета «Культура і життя»; всеукраїнський суспільно-політичний журнал «Оксамит»; інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта»; мистецький портал «Жінка-Українка»; Перша Національна Школа Телебачення; офіційний веб-сайт Національної асамблеї інвалідів України та газета «Без бар’єрів»; портал «Інвак-інфо».
Виставка і майстер-класи

Спочатку всі, хто бажав, міг виявити свою майстерність та ерудицію в різноманітних іграх, майстер-класах та вікторинах, що організували інститути та кафедри Університету «Україна». Це і «Криміналістична лабораторія» від Інституту права та суспільних відносин, і краєзнавча вікторина «Мій рідний край, моя земля» від Інституту філології та масових комунікацій. Факультет біомедичних технологій пропонував «Вгадати квітку», Інститут комп’ютерних технологій запропонував майстер-клас «Юний робототехнік», а Інженерно-технологічний інститут – «Сам собі кухар». І це – лише краплина креативних та оригінальних заходів, що були запропоновані інститутами базової структури Університету «Україна».

Якщо ж хтось стомився від активного відпочинку, то для шанувальників книги працювала виїзна книжкова виставка від бібліотеки Університету «Україна», присвячена героїчним і трагічним сторінкам новітньої історії України.

Фестиваль «Університетське літо» складався не лише з виступів солістів та творчих колективів Університету «Україна», а й із виставки виробів студентів та викладачів Університету «Україна». Малюнки, живопис, фото, вишивка – усе було настільки різнобарвним та креативним, що очі просто розбігалися! На одному з малюнків студентки Коледжу «Освіта» – Марини ЗАСУХИ – можна було легко впізнати одну з героїнь популярного нині серіалу «Гра престолів», а живопис студента Інституту комп’ютерних технологій Дмитра ЯНКОВСЬКОГО просто не залишив байдужим. Дар’я РОМАНЕНКО з Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» і Марія ЧЕМЕС із Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» представили свої фотороботи. Івано-Франківська філія Університету «Україна» була представлена світлинами Мар’яни ДЖЕРДЖ та малюнками Юлії ЗЕЛЕНКИ. Але найоригінальнішими були об’ємні роботи студентки Полтавського інституту економіки і права Дар’ї БАДАНОВОЇ.

Студенти Університету «Україна» не лише охоче показували свої роботи, а й розповідали про себе і свою творчість.

Мене звуть Оксана ГРИЦИК, я – студентка Житомирського економіко-гуманітарного інституту Університету «Україна». Опановую професію соціального працівника і вже навчаюся на другому курсі. Але я люблю не лише навчання, а й творчість. На виставці я представляю свої бісерні квіткові композиції: «Весняна» (примули, ромашки, півонії та іриси) й «Осіння», яка складається з лілей, хризантем та квітів каштану – символу міста Києва. Дуже люблю бісер, адже він допомагає людям у стресових ситуаціях. Бісероплетіння заспокоює. Яка б не була ситуація у нашому динамічному житті, а все ж варто викроїти на творчість годинку-дві.
Гала-концерт фестивалю «Університетське літо»

Найяскравішим дійством Дня Університету «Україна» став гала-концерт ХІІІ фестивалю студентської творчості «Університетське літо», який відбувся на сцені літньої естради «Мушля» в Маріїнському парку.

Глядачів та учасників привітав симфонічний оркестр балету Академічного ансамблю пісні і танцю України Державної прикордонної служби України, начальник ансамблю – Заслужений працівник культури України, полковник Василь Неграй. І ось, нарешті, на сцену вийшли ведучі – студентка 4-го курсу Коледжу «Освіта» Юлія РИБАЛЬЧЕНКО і випускник Інституту комп’ютерних технологій Максим КАПЕЛЮШНИЙ – і свято творчості Університету «Україна» розпочалося.

Своє вітальне слово промовив Президент Університету «Україна» Петро ТАЛАНЧУК.

Цей фестиваль єднає нас. Особливо пісня. І ми, українці, є свідками того, як наша пісня на своїх могутніх крилах піднімає нашу державу до небес. Так було нещодавно на Євробаченні, так було і 12 років тому: і Джамала, і Руслана Лижечко показали всьому світові потенціал нашого мелосу. І сьогодні на нашому фестивалі серед безлічі творчих номерів буде багато пісень. Дякую організаторам цього дійства. Я хочу побажати всім учасникам і гостям міцного здоров’я і всіляких гараздів. Бажаю всім вам доброго святкового настрою, хай щастить! Слава Україні!

Ось уже третій рік поспіль поруч із героями Другої світової війни на фестивалі «Університетське літо» згадують героїв нової – неоголошеної – війни Росії проти України. Героїв Революції Гідності та АТО, які віддали свої молоді життя за наше мирне і щасливе майбутнє. Герої Небесної Сотні – випускник Луцького інституту розвитку людини Сергій БАЙДОВСЬКИЙ та студент цього ж інституту – Василь МОЙСЕЙ. Гібридна війна теж збирає свій страшний урожай. Максим БЕНДЕРОВ, Ярослав ШИМЧИК, Віталій ВОЛКОТРУБ – студенти Кіровоградського інституту розвитку людини та Антон МОСКАЛЕНКО – студент Вінницького соціально-економічного інститут – загинули в ході антитерористичної операції на Сході України. Світлу пам’ять героїв глядачі та учасники фестивалю вшанували хвилиною мовчання. Також студенти Університету «Україна» поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, що на Майдані Незалежності.

Своїми виступами Гала-концерт фестивалю «Університетське літо» прикрасили студенти та випускники Університету «Україна», а також зіркові гості.

Заслужена артистка України, доцент Університету «Україна» Світлана МИРВОДА, вітаючи глядачів, сказала:

Мені дуже приємно, що ми нині у центрі столиці показуємо наше мистецтво. Хочеться подарувати пісню, яка часто звучить на передовій. Там, на фронті, ми даруємо не лише пісні, а й гітари кольорів нашого прапору, щоб ушляхетнити відпочинок наших воїнів.

І, акомпануючи собі на гітарі кольорів українського прапору, Світлана МИРВОДА виконала пісню «Нас весна не там зустріла», а також пісню на слова Тетяни Череп-Пероганич, керівника літературної студії «Горлиця» Університету «Україна», «Я жінка». Своє поетичне слово дарували маґістрантка Університету «Україна», лауреатка Національної премії «Благодійна Україна» Оксана РАДУШИНСЬКА та випускник Університету «Україна», письменник, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, лауреат Міжнародної україно-німецької премії ім. Олеся Гончара, президент Київської обласної організації «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» Геннадій ГОРОВИЙ.

Чарівний танок виконала випускниця Університету «Україна», член паралімпійської збірної України зі спортивних танців на візках, срібна призерка світу, багаторазова чемпіонка України, майстер спорту міжнародного класу, переможець Національної премії «Гордість країни», володарка Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» Олена ЧИНКА. Олена – не лише чудова танцівниця, але й талановитий педагог. Ось уже багато років вона – керівник студії танцю «Геліос», і маленькі учні цієї студії також узяли участь у гала-концерті. А Світлана ПАТРА, випускниця Університету «Україна», член Національної спілки журналістів України, виконала авторську пісню.

Виступали і студенти Університету «Україна». Так, Маріам КАМАРА з Вінниці зачарувала піснею, а студент Хмельницького інституту соціальних технологій Андрій БОНДАР виконав на саксофоні композицію «Києве мій». Загиблих під час Революції Гідності та АТО піснею-реквіємом «Мамо, не плач» вшанувала Оксана ЧЕРНЮК із Луцького інституту розвитку людини. Студентка Коледжу «Освіта» Світлана ПАЛУБЕЦЬ подарувала східний танок «Птиця Гамаюн», а студентка Кіровоградського інституту розвитку людини, кандидат у майстри спорту Вікторія ВАСИЛЬЄВА представила власну постановку до вірша Ліни Костенко «Крила». Звучало на концерті й Шевченкове слово – студентка Коледжу «Освіта» Софія ОЛІЙНИК прочитала уривок з поеми «Кавказ». Центр студентської творчості Університету «Україна» (керівник Наталя ГАВРИЛЮК) теж прикрасив своїми виступами гала-концерт: учасники ансамблю «Едельвейс» виконали танок, вокальний колектив «Веремія» заспівав пісню «Білі лебеді». А разом із гостями фестивалю – народним фольклорним козацьким ансамблем «Горлиця» Тарасівського Будинку культури Києво-Святошинського району міста Києва – юні виконавці заспівали українську народну пісню «Гей, соколи». Варто зазначити, що учасники ансамблю «Веремія» з року в рік підвищують свою виконавську майстерність.

Гостями фестивалю стали також гурт «Шпилясті кобзарі»; народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз»; студенти «Молодої січі» Ірпінського економічного коледжу (керівник – Костянтин Навой); балет Академічного ансамблю пісні й танцю України Державної прикордонної служби України; супер-фіналіст телепроекту «Х-фактор» Кирило Каплуновський.

Гала-концерт фестивалю «Університетське літо» закінчився традиційним виконанням гімну Університету «Україна».
Тіна ОВДІЙ,

журналіст Імідж-центру Університету «Україна»,

Фото Вікторія ХАЛАЄВСЬКА,

студентський Медіа-центр Університету «Україна»
Фото:
поділитися в соціальних мережахСхожі:

День Університету «Україна»
От І університет «Україна» не зрадив добрій традиції та провів своє, спільне для всеукраїнської спільноти «уу-шників», свято – гала-концерт...

В. В. Губарець К.: Університет «Україна», 2012. 364 с
Видавнича справа І текстологія. Проблеми редакторської роботи: Навч посіб. / В. В. Губарець — К.: Університет «Україна», 2012. —...

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «україна» інститут...
Галунько В. В. Людина І держава : монографія / Валентин Васильович Галунько, Володимир Іванович Милько. – К. Університет «Україна»,...

Спеціальність „видавнича справа та редагування
Львів, поліграфічному факультеті Київської політехніки, то нині таких вузів уже більше десяти. Це зокрема Київський, Дніпропетровський,...

Університет "україна" проводить "дні відкритих дверей"
Традиційно наприкінці кожного місяця у новому корпусі Університету "Україна" відбувається зустріч професорсько-викладацького складу,...

Доповідь про підсумки роботи колективу університету «Україна»
Університет «Україна» має широкий спектр конкурентоспроможних на ринку праці спеціальностей, усіма формами навчання охоплює ступеневу...

Мучник Анатолій Мусійович – доцент кафедри соціально-гуманітарних...
Полтавського інституту економіки І права внз „Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”, к політ н., доцент

Ніна Головченко «Благословенний дощем…»
Університету «Україна» юного творця вітали його викладачі: заслужені журналісти України Віталій Карпенко, Василь Губарець, Жанна...

Конференції, семінару
В. М. Корецького нан україни, Московський державний інститут міжнародних відносин, Дебреценський університет, Нішський університет,...

Ііі конкурс студентських творчих робіт із соціальних комунікацій...
Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка), учнів коледжів та середніх загальноосвітніх навчальних...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
l.ocvita.com.ua
Головна сторінка